Yalova Havayolu Ulaşım

Yalova Havayolu Ulaşım

Yalova Havayolu Ulaşım

Yalova Havayolu Ulaşım

Bursa- Yenişehir Hava Limanı ve Kocaeli- Cengiz Topel Hava Limanı ile yurt içi uçak seferlerinden, İstanbul – Atatürk Hava Limanı ve Sabiha Gökçen Hava Limanları ile de hem yurt içi hemde yurt dışı uçak seferleriyle kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır. Hava yolu terminallerine deniz yolundan feribot, deniz otobüsü ile ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca kara yolundan özel servislerle de ulaşım sağlanmaktadır.

Yalova Şehrine Uçuşlar

Teknolojinin, ekonominin ve sosyalliğin gelişmesi sonucu uçak biletleri Türkiye’ de şehirler arası ulaşımın vazgeçilmez bir unsuru olmuştur. Günümüzde insanlar, artık yorucu otobüs veya tren yolculukları bir yana dursun; kendi aracından bile vazgeçip uçak ile seyahatin rahatlığını yaşamak istemektedirler. Biz de ucakbiletiarabul.com olarak yurtiçi seyahatlerinde uçak rahatlığını tercih etmek isteyen kıymetli misafirlerimize tüm yurtiçi uçuşlar ve bu uçuşları gerçekleştiren tüm havayolu firmalarını tek ekranda topladığımız online uçak bileti sistemimizi sunmaktayız.

Uçak bileti sistemimiz ; sade tasarımı, güçlü altyapısı ve güvenli ödeme imkanı ile bir kez kullananların sürekli tercih ettiği bir online bilet sistemdir. Siz sadece kalkış havalimanını, varış havalimanını ve tarihi seçiyorsunuz; biz o güzergahtaki tüm yurtiçi uçuşları parmağınızın ucuna getiriyoruz. Geriye sadece dilediğiniz uçuşu seçmek, almak ve uçmak kalıyor!

Yalova şehri, her ne kadar çevresindeki metropollere yakınlığı ile nam salmış olsa da, doğal güzelliklerini; tarihi ve kültürel dokusunu bozmadan günümüze kadar getirmeyi başarabilmiş bir şehirdir. Özellikle çevresindeki İstanbul, Bursa, Kocaeli gibi yorucu şehir hayatından sıkılanlar günübirlik de olsa Yalova` ya gelmekte, Yalova` nın doğal güzelliklerini bizzat tecrübe etmektedir. Sadece tarihi ve kültürel amaçla ziyaretçi almaz yalova. Ayrıca Ege bölgesini ve Güney Marmara Bölgesini İstanbul` a bağlayan önemli karayolları Yalova` dan geçer. Özellikle Yalova – Pendik feribotları ve arabalı vapurları neredeyse Yalova ile özdeşleşmiş motiflerdendir.
Yalova` ya uçak seyahati yapmak isteyenler veya Yalova` dan uçakla ayrılmak isteyenler için bir üzücü bir sevindirici haberimiz vardır. Üzücü haberimiz, malesef günümüzde Yalova Havaalanı henüz mevcut değildir. Sevindirici haber ise, Yalova şehri İstanbul Anadolu yakasındaki Sabiha Gökçen Havalimanı` na gayet yakın bir şehirdir. Yani Yalova uçuşları için Sabiha Gökçen Havalimanı en uygun seçenektir. Yalova` dan ayrılacak misafirler vapurla Pendik` e ulaşım sağlarlar; Pendik` den de kısa sürede Sabiha Gökçen` e ulaşırlar. Yalova` ya uçakla gelmek isteyen misafirler de uçak biletlerini Sabiha Gökçen Havalimanı` na alırlar. Sabiha Gökçen` den Pendik servisine binerler ve Pendik` den de feribot ile Yalova` ya geçerler.
Tagged: , , ,

0 yorumlar