ÇOCUKLAR İÇİN MUTLULUK,AİLELER İÇİN HUZUR

ÇOCUKLAR İÇİN MUTLULUK,AİLELER İÇİN HUZUR

ÇOCUKLAR İÇİN MUTLULUK,AİLELER İÇİN HUZUR

ÇOCUKLAR İÇİN MUTLULUK,AİLELER İÇİN HUZUR

İstanbul ve Ankara arasındaki ana ulaşım arteri üzerinde bulunan armutlu, termal su kaynaklarına yakınlığı sayesinde, İstanbul’un yaşanılacak en güzel semtlerinden biri olmaya aday. Kalyoncu Termal Evleri de hem bu güzel lokasyonu hem de önemli ulaşım kanallarına yakınlığıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

Denize 300 m mesafede, bisiklet parkuru, açık ve kapalı oyun alanları sayesinde çocuklarınıza çocukluklarını yaşama fırsatı verin. Sosyal alanlar; komşulukların dostluklara dönüştüğü, bir kahvenin binlerce yeni sohbeti yanında getirdiği, ruhunuzun yüklerinden hafiflediği o mutlu köşe olsun. Termal Suyun dinginleştirici etkisini, peyzajın çok çeşitli bitki örtüsüyle birleştiren konsepti sayesinde Kalyoncu Termal Armutlu  Evleri’nde temiz havayı solumak ve doğayla iç içe olmak en büyük lüksünüz. Burada doğa bir detay değil, hayatın merkezi…Kalyoncu Termal Evleri’yle her sabah kuş sesleriyle uyanmak ve mevsimlerin değişen renklerine tanık olmak, hayatınızın en büyük keyfi olacak.Kalyoncu Termal Armutlu Evlerinde Açık ve kapalı spor alanları, Fitness, Kapalı Yüzme havuzu

Kapalı Otopark
Sauna

Açık ve kapalı oyun alanları

Sosyal Alanlar
Çok amaçlı Sosyal tesis ve kamelyalar

Kalyoncu Armutlu EVLERİ, merkezi ve gelecek vaat eden lokasyonlar da, gerek yatırımcısına, gerekse bulunduğu lokasyona değer katacak bir konseptte inşa edilmektedir.Yatırımcıların, daima kar etmesi için planlanan konseptte, yüksek kar getirisi ile yatırımcıları mutlu etmektedir.

Geleceğine yatırım yapmak isteyenler için doğru seçenek

Şehrin stresinden uzakta, doğayla iç içe keyifli bir yaşam sizleri bekliyor.Şehir yaşantısından ve stresinden uzakta, doğanın içinde yer alıyor.Günlük kişisel ve ev ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesislerle modern yaşamı ayağınıza getiriyor.

Konforlu yaşamın lüks değil ihtiyaç olduğu düşüncesiyle gerçekleştirilen projelerle hayat şimdi çok daha keyifli…

Tagged: , , ,

0 yorumlar