Orman ve Doğa ile Başbaşa bir Yaşam Vaad Ediyoruz

Orman ve Doğa ile Başbaşa bir Yaşam Vaad Ediyoruz

Orman ve Doğa ile Başbaşa bir Yaşam Vaad Ediyoruz

Orman ve Doğa ile Başbaşa bir Yaşam Vaad Ediyoruz

KALYONCU TERMAL sadece İSTANBUL – YALOVA ve BURSA’nın  PRESTİJLİ YAPISI olmakla kalmayarak, bölgenin doğasıyla iç içe özellikleriyle de YALOVA’nın iş dünyasının yoğun olarak ziyaret ettiği noktalardan birisi haline getirmeyi amaçlamaktadır. Kalyoncu Termal konum itibari ile orman ve doğa ile baş başa bir yaşam vaad etmektedir.60 farklı bitki çeşidinin oluşturduğu örtüsü ve iklimi ile beraber zemzem termal muhteşem bir doğa manzarası ve temiz hava bulundurmaktadır.Bölgenin çekici ve şifalı atmosferine uygun kalite, lüks ve doğal yaşam alanı ile hayatınızı huzura davet ediyoruz.Ulaşım kolaylığı ve şehir merkezine yakınlığı ile hayatımızın tamamına dahil olmayı planlıyor. Kara yolu ile İstanbul’a 120 dakika, Bursa’ya 60 dakika ve Yalova’ya 40 dk mesafededir. İlçede bulunan Sudüşen şelalesi merkeze 10 km uzaklıkta olup en güzel doğal kaynaklardandır. Bölge turistik yapıdan da oldukça zengindir.

TÜRK HAMAMI-KAPLICA HAVUZU-BUHAR BANYOSU-DİNLENME LOBİSİ

Türk gelenek ve göreneklerinin vazgeçilmez unsuru olan hamam kültürünü tesis içi ve tesis dışından gelen bütün misafirlerine Türk hamamı ve termal havuzlu hamamı ile sunuyor. Termal havuzlu Türk hamamlarımız mermerler ve geleneksel motifler içeren çinilerle süslenmiştir.

Kaplıca merkezimizde termal havuz, Türk hamamı, jakuzi havuzu ve  saunalar bay ve bayanlara ayrı ayrı hizmet vermektedir.

Tagged: , , , , , ,

0 yorumlar